HUDEBNÍ TRIO / DUO / DJ&TRIO

Po vzoru zahraničních svatebních agentur a DJů vám nabízím rovněž variantu, kdy se o hudbu na jakékoliv Vaší oslavě stará DJ a spolu s ním vystupuje profesionální ZPĚVAČKA (nebo dvě zpěvačky)  a zkušený SAXOFONISTA.

Představte si, že se Vám věnuji stejně jako na sólo vystoupeních (hud. produkce, moderování, soutěže, animace her pro děti atd.), ale hudební produkce je složená jak z písniček v originálních verzích, tak z profesionálních hudebních podkladů, kdy hlavní hlas zpívá  zpěvačka Karolína Vrbová nebo Sandra Jaroňová a vše ještě neuvěřitelně zpestřuje artista na saxofon Jiří Pohanka.

Karolína Vrbová měla již příležitost veřejně vystupovat s kapelou Nebe, EzyWay, Tanjou a dokonce s Petrou Janů. V roce 2013 se úspěšně eliminovala do finálové desítky populární řady Superstar. Nyní hlavně vystupuje s kapelou Kvatro a Michalem Davidem na jeho letošní Tour.

Sandra Jaroňová se začala věnovat zpěvu v novojičínském sboru Ondrášek a od 12 let pravidelně navštěvovala soukromé hodiny na ZUŠ Bohuslava Martinů.
S mnohanásobnou finálovou účastí se zúčastnila četných soutěžích v popovém zpěvu np. Karvinský talent, Ostravský talent, Česko zpívá, Zlatá Loutna a dalších. Veřejně vystupovala rovněž s Pavlem Hanusem ze skupiny Citron a v roce 2016 byla hostující zpěvačka President Cupu HC Oceláři Třinec.

Obě zpěvačky i přes svůj mladý věk mají již dlouhou řadu profesionálních zkušeností. Ty, spolu s jejich hlasovými dispozicemi pomáhají vynést kvalitu našeho vystoupení neuvěřitelně vysoko.

Jiří Pohanka je absolventem  Fakulty umění a Pedagogické fakulty Ostravské univerzity. Saxofon začal studovat na ZUŠ Edvarda Runda pod vedením Milana Straky. Dále na Janáčkově konzervatoři a gymnáziu v Ostravě a následně studium dovršil na Ostravské univerzitě pod vedením Mgr. Zbigniewa Kalety, Dr.
Je stálým a zakládajicím členem saxofonového kvarteta Altissimo Saxquartet, se kterým aktivně koncertuje po ČR. Spolupracuje s mnoha uměleckými soubory a tělesy: Janáčkova filharmonie Ostrava, Moravská filharmonie Olomouc, komorní soubory Ostravské scény, NDM, Jazzcombo Milana Straky, Ostravské Bigbandy a mnoho dalších...
Mimo aktivní uměleckou činnost je pedagogem na ZUŠ Edvarda Runda v Ostravě, dále na LKO v Ostravě a také v ZUŠ Bohumín.
JIrka dokáže originálním způsobem ozvláštnit zvukem saxofonu jakýkoliv song nebo jako sólo artista vyplnit přestávky, zpříjemnit Váš oběd, případně obřad.

Jednoduše řečeno - MÁ TO ŠMRNC!!
A je už jedno, jestli se jedná o píseň od Ericka Claptona, Whitney Houston, Heleny Vondráčkové nebo skladbu od Davida Guetty, Aviiciho nebo Erica Prydze.

Nápaditost, cit pro humor a vhodné oblečení (dle typu akce) nám dovolují přizpůsobit se veškerým očekáváním i těch nejnáročnějších klientů. Náš neopakovatelný styl nám účinným, ale nevtíravým způsobem umožňuje příjemně ozvláštnit jakýkoliv druh akce. Ke každé akci přistupujeme vždy tvůrčím a inovativním způsobem.

U tria jednoduše nepřicházíte tak o výhody DJe, naopak dostáváte ještě navíc prvek "živého vystoupení".
Pochopitelně je možná i varianta DUO, kdy vystupuji pouze s jedním z těchto umělců, anebo je možnost hlavně pro plesy a firemní akce, kdy vystupuji spolu se všemi...DJ + Trio.

sandra jaronova

Jiří Pohanka

foto 3

Hudebni trio 3

Hudebni trio

Hudebni trio

Hudebni trio

Hudebni trio

 

Kontakty

Mobil: 773 085 500

IČO: 703 206 24

E-mail: roman.kris@email.cz  info@svatebnidjroman.cz

 

Sídlo firmy

Stavební 1222/7

735 35 Horní Suchá

Facebook