SVATBA

je specifickou oslavou a zároveň nejdůležitějším dnem novomanželů a jejich rodičů.

Když si představíte, kolik starostí je s ní spojeno, kolik příprav je nutno udělat, na co vše nezapomenout, popravdě i co vše zaplatit, aby celek vyšel na  "výbornou".. Byla by zajisté velká škoda, kdyby hudba a taneční zábava vše pokazily..

Pokud nejste srozumění a hlavně smíření s faktem, že vše dnes něco stojí a nejste ochotní za svatebního DJe zaplatit více jak 5 tisíc, tak jste na mých stránkách možná zbytečně. Nejspíše pak výsledkem vašeho počínání bude DJ, který sice zahraje největší hity ale nepřidá k večeru nic svého originálního, nebude se na zábavě podílet vhodným moderováním, nepostará se vám se zábavou i pro děti, nepřiveze originální hry, reprobedny bude mít oblepené kobercem a všude bude plno bílých prodlužovacích kabelů..

NEZASLOUŽÍTE SI VÍC?

Pokud si myslíte, že ano..Zde je moje nabídka pro třeba VÁŠ SVATEBNÍ DEN.

Na svatbu přijíždím s dostatečným předstihem, abych stihnul vše přichystat již na oběd. Nemusíte tak poslouchat u slavnostního jídla jen cinkání příborů ale vše příjemně zastíní klidná a vhodná hudba. Zároveň Vás nebudu rušit přípravou techniky během odpoledne. V této době, kdy se většinou novomanželský párů fotí, zaměstnávám například nejmladší publikum, které by se nemělo rovněž nudit (podrobnosti osobně).

Během celého dne vystupuji nejen jako DJ ale i moderátor a animátor zábavy. V mnoha případech i jako zkušený rádce, pravá ruka Vás i svědků. Vlastně spoustu věcí ohledně programu a zábavy můžete nechat v mé režii. Svými vstupy a i celkovou hudební kompozici se snažím dávat celému průběhu určitý zajímavý řád.

<>Sebou vozím spoustu zajímavých, zábavných rekvizit, se kterými i mimo hry se snažím vytvářet neobvyklé, humorné scénáře.

Co se týče her, existuje spousta tradičních svatebních soutěží. Pro někoho jsou již ohrané, někdo jiný na ně nedá dopustit. Zajisté si tyto hry vydobyly svůj přídomek "tradiční" díky své schopnosti doopravdy pobavit a hlavně pak pro starší hosty jsou neodbytně se svatební zábavou spjaty. S tím souhlasím ale je na dobrém svatebním djovi mít přichystané i modernější vlastní hry.

K tomu nabízím atraktivní hudební produkci s hitparádovými šlágry let 70, 80, 90-tých, hudbou milénia a zároveň spoustou nejnovějších hitů. Stylově od disco, rock&roll', oldies, blues, country, soul, rock, soft jazz, folk, lidovky a další. To vše od zahraničních umělců nebo českých, slovenských anebo polských. Dle Vašeho přání je pak možno přichystat zaměření na další konkrétní zemi (ze zkušeností - Brazílie, Itálie, Anglie atd.)

A tak, byť s dodržením svatebních tradic, je mým cílem udělat tento večer nekonvečním a zábavným.

Toto a spousta dalších organizačních věcí dle Vašich požadavků a přání rád s Vámi proberu na osobní schůzce.

DSC4113